Youtube Plus (1.0.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт
