Youtube Plus (1.0.6) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: API Key
lt: API raktas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
