Youtube Plus (1.0.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: On
pt: Ligado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Import
pt: Importar

en: Url
pt: URL

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: API Key
pt: Chave API

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
