Youtube Plus (1.0.7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
