Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored on
af: Geskep op
