Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Duration
be: Працягласць

en: Authored on
be: Дата:
