Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Upload
ca: Puja

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Duration
ca: Durada

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
