Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Upload
el: Αποστολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
