Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Duration
fa: مدت

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
