Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Upload
gl: Subir

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Duration
gl: Duración

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
