Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Upload
id: Unggah

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: Filter
id: Saring

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Duration
id: Durasi

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
