Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Upload
jv: Unggah

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Authored on
jv: Ditulis nang
