Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
