Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana
