Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
