Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Upload
nn: Last opp

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored on
nn: Skrive
