Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
