Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау
