Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Title.
pl: Tytuł.
