Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: File
pt: Arquivo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Upload
pt: Carregar

en: Created
pt: Criado

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Custom
pt: Personalizado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Duration
pt: Duração

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado
