Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon
