Youtube upload via youtube API (2.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Changed
sr: Промењен
