Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
