Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Reset
it: Ripristina

en: Upload
it: Carica

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filter
it: Filtra

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Duration
it: Durata

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Title.
it: Titolo.
