Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Upload
ja: アップロード

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Duration
ja: 期間

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済
