Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Revoke
kn: ರದ್ದುಮಾಡು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
