Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Upload
he: העלאה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Duration
he: משך

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה
