Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
