Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Upload
nl: Uploaden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd
