Youtube upload via youtube API (2.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: File
ru: Файл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Upload
ru: Закачать

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Comma separated list
ru: Разделённый запятыми список
