yunke captcha (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: weight
af: gewig

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: error
af: fout

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
