yunke captcha (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: error
ast: fallu

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar
