yunke captcha (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: error
bs: greška

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj
