yunke captcha (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: weight
ca: amplada

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Refresh
ca: Refresca
