yunke captcha (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: error
cs: chyba

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Refresh
cs: Obnovení
