yunke captcha (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: weight
el: βάρος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: error
el: σφάλμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Refresh
el: Ανανέωση
