yunke captcha (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: error
eo: eraro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Captcha
eo: Captacha

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Refresh
eo: Renovigu
