yunke captcha (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: weight
eu: pisua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: error
eu: errorea

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Refresh
eu: Berritu

en: number
eu: zenbakia
