yunke captcha (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: weight
fa: وزن

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: error
fa: خطا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: letter
fa: حرف

en: number
fa: شماره
