yunke captcha (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: weight
gu: ક્રમ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો
