yunke captcha (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: error
hr: greška

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Refresh
hr: Osvježi

en: number
hr: broj
