yunke captcha (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: weight
id: bobot

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Form ID
id: ID formulir

en: Refresh
id: Segarkan
