yunke captcha (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: weight
it: peso

en: Delete
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: error
it: errore

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Form ID
it: ID del form

en: Refresh
it: Aggiorna
