yunke captcha (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: weight
ja: ウェイト

en: Delete
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: error
ja: エラー

en: Edit
ja: 編集

en: Captcha
ja: キャプチャ

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Form ID
ja: フォームID

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: letter
ja: 文字

en: number
ja: 数値
