yunke captcha (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: error
jv: salah

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Refresh
jv: Anyari
