yunke captcha (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: weight
ka: წონა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Refresh
ka: განახლება
