yunke captcha (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: error
kn: ದೋಷ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ
