yunke captcha (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: weight
ml: കനം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
