yunke captcha (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်
