yunke captcha (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: weight
nl: gewicht

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: error
nl: fout

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Refresh
nl: Verversen

en: number
nl: getal

en: image type
nl: afbeeldingstype
